به وب سایت شرکت بزرگ کیمیاگران تغذیه خوش آمدید.

درباره ما

شرکت کیمیاگران تغذیه

مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه با تجربه ای حدود 15 سال فعالیت در صنعت دام، طیور و آبزیان در سال 1384 تصمیم به تأسیس یکی از مدرنترین کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و آبزیان گرفتند تا بخشی از نیاز کشور در این زمینه را برآورده سازند.

احداث کارخانه در سال 1388 به اتمام رسید که نتیجه آن تولید و عرضه محصولات در همان سال به بازار بود.
کارخانه کیمیاگران تغذیه در زمینی به مساحت حدود 20 هزار مترمربع درشهرک صنعتی شهرکرد واقع شده و دارای کلیه امکانات مدرن و پیشرفته تولید، آزمایشگاه مجهزکنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می باشد.
تولید خوراک های مختلف در ابتدا توسط تیم علمی (R&D) و با همکاری اساتید مجرب دانشگاهی صورت پذیرفته و سپس در پایلوت و مزارع تحقیقاتی مورد بررسی و به تناسب نیاز اقلیمی و منطقه ای به تولید انبوه می رسد.

داشتن انبارهای متفاوت نگهداری ریزمغذی ها مواد اولیه و محصول از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد و از طرفی جهت توسعه و گسترش شرکت نیز پیش بینی های لازم صورت گرفته است. مدیران شرکت کیمیاگران تغذیه دارای تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکترای دامپزشکی می باشند و از حضور مشاوران و متخصصین، اساتید دانشگاه و شرکتهای معتبر اروپایی که در این صنعت صاحب نظر هستند بهره مند می باشند.

با استفاده از امکانات مدرن و تکنولوژی های جدید تولید از قبیل اکسترودر دو شفت(محور)، دستگاه پرس پلت سه کاندیشنره و روش ها و کنترل کیفیت محصولات اولیه و تولیدی در راستای کاهش هزینه های پرورش دهندگان و افزایش راندمان واحدهای پرورشی در نظر گرفته شده است. این امکانات درابتدای راه نقطه عطفی بر فعالیت تازه شکل گرفته شرکت بوده و اعتقاد به افزایش توان کمی و کیفی تولید و رضایتمندی و اعتماد مشتریان ادامه مسیر را بر ما آسانتر می سازد.